Další služby

auto-pitel

 Autoservis Zdeněk Pitel Mokrosuky - www.auto-pitel.cz

Vše pro Vaše osobní vozy, obytné vozy, dodávky a přívěsy.

Autoservis Pitel Zdeněk je soukromá firma se sídlem v Mokrosukách cca 8 km od města Sušice. Firma byla založena v roce 1998. Provádíme běžný servis všech osobních a dodávkových a nákladních vozidel. Od roku 2000 provádíme servis a opravy hasičské techniky.

Poskytujeme tyto služby a servis:

Opravy a údržba
Diagnostika
Brzdy
Pneuservis
Podvozek
Náplně
Klimatizace
Náhradní díly

 

  

Zemědělská technika - www.http://zemedelskatechnika.eu

nabízíme prodej a servis zemědelské, zahradní a lesní techniky, a to včetně prodeje náhradních dílů


Naše firma, působící na trhu od roku 2002, se specializuje na prodej převážně dovezené zemědělské, lesní, zahradní a komunální techniky s minimálním datem stáří a s důrazem na výborný technický stav. Naše portfolio tvoří zemědělská technika - sklizňové stroje, stroje na zpracování půdy a ochranu rostlin, dopravní stoje. Dovážime lisy, žací stroje, obraceče a nahrabovače, fekální vozy, traktory, senážní vozy, bramborové kombajny, sečky a secí kombinace, pluhy, postřikovače a mnoho dalších. Mezi nejžádanější značky strojů patří John Deere, Welger, Class, Krone, Kirchner, Marchner Zetor, Grimme, Wulhmaus, Pottinger, Lemken,Kverneland, Amazone a mnoho další předních značek.

Firma disponuje svým vlastním servisním střediskem včetně služeb pneuservisu a zároveň zajistí náhradní díly na Vaše zemědělské stroje. Rovněž jsme schopni zajistit dovoz a dopravu strojů dle Vašich požadavků.

GRANIT

MANATECH